Фахівці компанії ТОВ «НТЦ «Ольдам» з 2004 року займаються постачанням, монтажем і сервісним обслуговуванням обладнання одного зі світових лідерів з виробництва устаткування з пошуку витоків газу – французької компанії GAZOMAT S.a.r.l.
Високоточна апаратура для діагностики газорозподільних мереж з лазерною системою виявлення метану VSR DIGITEC INSPECTRA МК3 дозволяє швидко і якісно виявляти витоку природного газу, що призводить до суттєвого зменшення втрат газу в розподільчих мережах, запобігає аварійним ситуаціям як на виробництві, так і у побутових споживачів і забезпечує безпеку роботи персоналу регіональних газових операторів.
У червні 2020 року був здійснений один з найбільших проектів в сфері детекції газу для «Регіональної газової компанії». На три нових, сучасних повнопривідних автомобіля марки TOYOTA HILUX інженерами компанії ТОВ «НТЦ «Ольдам» були встановлені і проведені тестові випробування VSR DIGITEC INSPECTRA МК3.
Ми раді надати допомогу промисловим підприємствам у вирішенні проблем пошуку і виявлення витоків газу з мінімальними витратами. Економічний ефект для підприємств від впровадження сучасних та унікальних систем газового контролю дуже істотний.

Колектив ТОВ «НТЦ «Ольдам» завжди готовий до співпраці! І Всім добра!