Незалежно від галузі, робочі місця стають все більш складними. Вимоги до підвищення продуктивності і ефективності праці залишаються координаційним центром діяльності.

Для того щоб задовольнити такі високі вимоги до безпеки персоналу, що працює в потенційно небезпечних умовах, перш за все потрібна висока якість і надійність детекторів газу.

Ventis, який надзвичайно легко конфігурується, спеціально розроблений з метою відповідності унікальним потребам виявлення газів для забезпечення безпеки робочої зони.

Доступний в опції з додатковим насосом або без нього, Ventis ідеальний для контролю в замкнутому просторі або особистого контролю.

На додаток до великого набору сенсорів і конфігурації батарей, Ви можете вибрати набір надійних аксесуарів.

Кожна з цих можливостей для конфігурації гарантує, що, коли Ви приймаєте свій прилад, Ви отримуєте тільки те, чого Ви потребуєте.

Кращий з усіх, Ventis сумісний з iNet, що дозволило збільшити ефективність, безпеку і зменшити витрати.

Підвищення ефективності

Приділяйте увагу тільки тому, що є ядром Вашого бізнесу, в той час як ми займаємося Вашою програмою виявлення газів. Виявлення газів не тільки те, що ми робимо. Це те, що ми любимо робити.

Підвищення безпеки

В середньому, газові детектори подають аварійний сигнал один раз кожні десять днів. Чи знаєте ви, скільки аварійних сигналів було на Вашому об’єкті? iNet дає Вам таку інформацію і інструменти для усунення проблем до їх виникнення.

Зменшення витрат

Купівельна ціна газоаналізатора не включає безперервні витрати на обслуговування і сервіс.

Усуньте непотрібну власність і витрати на обслуговування, підписуючись на виявлення газів як на послугу