UNION Instruments GmbH зосереджена на виробництві калориметрів, газоаналізаторів та приладів для визначення тиску, об’ємної витрати і температури в мережах харчування для газів і рідин.

Калориметри згоряння вже багато років є важливою частиною управління і контролю обробної промисловості. Деякі установки цінуються за їх низькі вимоги до техобслуговування, довговічність і простоту в експлуатації і швидкість в обслуговуванні, яке може здійснити практично кожен, без необхідності використання будь-яких спеціальних інструментів. Калориметри згоряння спалюють невелику пробу газу і вимірюють підйом температури флюїду (зазвичай повітря) в системі і видають звіт про це як про виділення теплоти. Деякі виробники ставили собі за мету удосконалити швидкодію таких електронних пристроїв, що працюють в режимі «онлайн». За роки технічного прогресу і завдяки інтеграції «розумних» конструкційних стратегій з програмним управлінням, швидкодія (швидкість вимірювання та видачі показань) збільшилася, а час знизилося з приблизно 5 хвилин для вже застарілих механічних пристроїв на основі водяного термостата до декількох секунд для нових серій CWD 2005 .

Установка CWD 2005 – це наступник установок CW95, CW85, CW71 і всіх попередніх моделей (було поставлено близько 10 000 установок) за більш ніж 80 років служіння газової промисловості.

CWD 2005 – це високошвидкісний калориметр згоряння з невеликим промисловим персональним комп’ютером (далі – ПК) і великим цифровим дисплеєм, підключеним до камери згоряння, термобатареї та іншим необхідним елементам в настінній камері замовника. Невелика кількість технологічного газу вимірюється безперервно, і підйом температури від тепла, що виділяється при згорянні, передається з пальника на термобатареї, надіславши охолоджуючого повітря, і вимірюється його сенсорним датчиком на термобатареї як теплової підйом.