Project Description

Детектор GD10PE

GD10PE призначений для використання в місцях з великим об’ємом повітря, що переміщається на великій швидкості. У місцях, де необхідно надійне визначення низьких концентрацій газу. У цьому GD10PE не має

собі рівних.

Дані інфрачервоні газові сповіщувачі відрізняються від всіх інших моделей, оскільки використовують напівпровідникові джерела інфрачервоного випромінювання на основі кремнію. Досконала опто механічна конструкція настільки стабільна, що дозволяє досягти вкрай швидкої реакції, збезпечуючи при цьому що не мають собі рівних термін служби і стабільність роботи

сповіщувача, що дозволяє заощадити на витратах на технічне обслуговування.

Типовими сферами застосування є моніторинг повітрязабірників в системах вентиляції і кондиціонування в житлових приміщеннях або генераторах, а також моніторинг можливих витоків газу в областях з високою температурою в установках газових турбін.

GD10PE відрізняється стабільністю, а з діапазоном вимірювань від 0 до 20% нижньої межі вибухонебезпечної концентрації, чутливість GD10PE в 5 разів вище, ніж у стандартних точкових сповіщувачів.

GD10PE сконструйований для установки в повітроводи, монтування в стіни і перегородки, наприклад, в насосному приміщенні. Крім того, його можна використовувати як автономний точковий сповіщувач в місцях, де необхідні властивості GD10PE, наприклад, для визначення газу в низькій концентрації.

Визначення концентрації газу засноване на вимірі ІЧ-випромінювання, що проходить через обсяг газу.

Напівпровідникове джерело інфрачервоного випромінювання

Напівпровідникове джерело інфрачервоного випромінювання, що використовується в GD10PE, нечутливе до коливань та вібрації, і не вимагає заміни протягом усього терміну експлуатації сповіщувача.

Відсутність помилкових спрацьовувань сигналізації

Хибна тривога, яка веде до зупинки виробництва, обходиться дуже дорого. Подвійна довжина хвилі, принцип подвійного шляху в поєднанні з електронною конструкцією гарантують відсутність помилкових спрацьовувань сигналізації.

Відсутність необхідності в повторному калібруванню на місці

Повторна калібрування газових сповіщувачів на місці вимагає часу (витрати) і створює ризик помилок (безпека). GD10PE зберігає свої характеристики протягом усього терміну служби без повторних калібрувань.

Час реакції сповіщувача – одне з найшвидших на ринку. Ми вимірюємо реакцію з моменту фактичного виділення газу, з огляду на затримки для захисту від негоди, вихідного виявлення і т. П. Зниження рівнів до 4% нижньої межі вибухонебезпечної концентрації в поєднанні з часом реакції в районі 1 секунди повинні задовольнити навіть найвищі вимоги.