Project Description

Детектор GD10P

GD10P оснащений функціями, що забезпечують ефективне реагування на виявлення газонебезпеки в найрізноманітніших промислових умовах, починаючи котельними приміщеннями і закінчуючи нафтохімічними установками у морі.

Дані інфрачервоні газові сповіщувачі відрізняються від всіх інших моделей, оскільки використовують напівпровідникові джерела інфрачервоного випромінювання на основі кремнію. Досконала оптомеханічна конструкція настільки стабільна, що дозволяє досягти вкрай швидкої реакції, забезпечуючи при цьому що не мають собі рівних термін служби і стабільність роботи сповіщувача, що дозволяє заощадити на витратах на технічне обслуговування.

GD10P має наступні переваги в порівнянні з каталітичними датчиками:

  • Відсутність кисню не робить негативного впливу на коректність вимірів, що дозволяє GD10P працювати в атмосфері інертного газу.
  • Відсутня небезпека негативного впливу на сповіщувачі, оскільки відсутні хімічні реакції; пари кремнію і H2S не чинять дії на сповіщувачі або якість вимірювання.
  • Інтенсивність газового потоку не впливає на точність.
  • Відсутній ефект насичення, який міг би привести до помилок у вимірі. Таким чином, сповіщувач здатний визначати концентрації газу до 100% об.
  • Сповіщувач має функцію постійного автотестування і повідомляє системі управління про забруднення оптики і несправності.
  • За допомогою GD10P можна значно скоротити загальні системні витрати: висока надійність знижує частоту перевірок і повністю скасовує витрати на калібрування.