Project Description

Датчик iTrans2

  • Унікальна можливість підключення двох датчиків (дистанційне розміщення)
  • Виходи 4-20 мА і інтерфейс ModBus RTU для прямого зв’язку з будь-яким пристроєм контролю або ПЛК. Протокол зв’язку HART
  • Додаткові вбудовані реле
  • Добре видимий розділений світлодіодний дисплей
  • Призначений для виявлення O2, горючих та токсичних газів
  • Можливе виконання з нержавіючої сталі

ЗОНА 1 АБО 2, ATEX

Гази: ClO2; CO; H2; H2S; CH4; HCl; CO/H2 null; HCN; NH3; NO; NO2; O2; PH3; SO2

Огляд

У пристроях iTrans2 стаціонарного контролю вмісту газів застосовується інтелектуальна електроніка, що дозволяє використовувати одну головку для контролю за однією або двома точками виявлення. Це забезпечує максимальну гнучкість, чудову ефективність і низькі витрати на установку.

У приладі iTrans2, що володіє можливістю спостереження за будь-якими поєднаннями газів, застосовуються добре що зарекомендувала себе “інтелектуальна” технологія датчиків і такі заходи забезпечення безпеки, як автоматичне розпізнавання датчика, захист коду доступу і захист від невиконаного калібрування і невиконаної установки нуля. Прилад укладений у вибухозахищений корпус з алюмінію або нержавіючої сталі. Перетворювачі під управлінням мікропроцесора можуть працювати незалежно або в складі многоточечной системи. Прилад з додатковими вбудованими реле може працювати в автономному режимі, активуючи сигналізацію, звукові сигнали або вентилятори, а також може відключати систему, не відправляючи сигнали в центральну панель управління.